PostHeaderIcon Výstavba sádek - prezentace

Aktualizováno ( Úterý, 12 Listopad 2019 10:10 )

 

PostHeaderIcon Prodej pozemků - loklalita Rendlíček

Prodej pozemků - lokalita Rendlíček

Aktualizováno ( Pondělí, 08 Červenec 2019 07:46 )

 

PostHeaderIcon Sdružení vlastníků lesů

      Kraj Vysočina ukončil vzhledem k nedostatku prostředků podporu sdružování vlastníků lesů malých výměr. Tím se doostalo do zásadních problémů financování odborné správy lesů (OSL). Po celý rok 2011 jsme pro Vás zajišťovali výkon OSL za víceméně symbolické prostředky, které zbyly z roku 2010. V současné době jsou však všechny rezervy vyčerpány a výkon OSL  pro více než 650 vlastníků na výměře cca 2200 ha nelze provádět bezplatně.

      Jsme nuceni Vám oznámit, že „Sdružení vlastníků lesů Přibyslav“ po více než 14 letech ukončí svoji činnost a tím i Lesní družstvo obcí přestane zajišťovat výkon OSL pro Vás,  členy sdružení. Tato služba bude Lesním družstvem obcí ukončena k 31.12.2011. Státní správě lesů jsme tuto skutečnost oznámili a státní správa lesů ( MěÚ) rozhodne o přidělení  odborného lesního hospodáře, pokud si tuto službu nezajistíte jinde.  

Aktualizováno ( Pátek, 21 Listopad 2014 06:40 )

 

PostHeaderIcon LDO Přibyslav

BudovaLesní družstvo obcí se sídlem v Přibyslavi, obnovené po 36 letech v roce 1995 hospodaří na 5700 ha lesní půdy. Vlastníkem obhospodařovaného majetku je 44 obcí regionu Žďárska a Přibyslavska v centrální části Českomoravské vrchoviny. Majetek je obhospodařován prostřednictvím tří lesních správ: Ransko, Račín a Nové Veselí. Součástí Lesního družstva obcí je dále Oddělení lesnických služeb se sídlem v obci Sklené (nedaleko Žďáru nad Sázavou směrem na Tři Studně). Základní aktivitou Lesního družstva obcí jsou práce spojené s obhospodařováním svěřeného lesního majetku, zajištění výkonu odborného lesního hospodáře na privátních majetcích, výkup a doprava dřeva a zajištění komplexních lesnických služeb pro drobné vlastníky lesů v regionu. Doplňkovými aktivitami je zajišťování poplatkových lovů ve vlastních honitbách, prodej řeziva a plošného materiálu, vedení účetnictví, pronájem rekreačního objektu v lokalitě rybníka Řeka, chov ryb atd.

 

PostHeaderIcon Pronájem rekreačního zařízení Řeka

Pronajímáme k rekreačním účelům rekreační zařízení v lokalitě Staré Ransko - rybník Řeka. Jedná se o zděnou chatu s 5 lůžky, která je dále vybavena přívodem elektrické energie, pitnou vodou, kompletně zařízenou koupelnou a kuchyní, krytým venkovním posezením. Chata se nachází ve vzdálenosti 50 m od známého rekreačního rybníku Řeka.

 

CENÍK (cena je stanovena za celý objekt)

Týdenní pobyt (nástup a opuštění chaty v sobotu)                             750 Kč / 1 noc

Krátkodobý pobyt (méně než 7 nocí)                                                     850 Kč / 1 noc

Jednodenní pobyt                                                                                  1.200 Kč / 1 noc

K sazbě za pronájem navíc účtujeme spotřebovanou el. energii, případně palivové dřevo. Pobyt je možno zarezevovat předem za rezervační zálohový poplatek 2.000 Kč. Tento poplatek bude vypořádán při úhradě celého pobytu. Úhradu celého pobytu je nutné provést nejpozději první den při nástupu na rekreaci.

 

             

 

Aktualizováno ( Pátek, 13 Září 2019 07:28 )

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 2 z 3