PostHeaderIcon LDO Přibyslav

BudovaLesní družstvo obcí se sídlem v Přibyslavi, obnovené po 36 letech v roce 1995 hospodaří na 5700 ha lesní půdy. Vlastníkem obhospodařovaného majetku je 44 obcí regionu Žďárska a Přibyslavska v centrální části Českomoravské vrchoviny. Majetek je obhospodařován prostřednictvím tří lesních správ: Ransko, Račín a Nové Veselí. Součástí Lesního družstva obcí je dále Oddělení lesnických služeb se sídlem v obci Sklené (nedaleko Žďáru nad Sázavou směrem na Tři Studně). Základní aktivitou Lesního družstva obcí jsou práce spojené s obhospodařováním svěřeného lesního majetku, zajištění výkonu odborného lesního hospodáře na privátních majetcích, výkup a doprava dřeva a zajištění komplexních lesnických služeb pro drobné vlastníky lesů v regionu. Doplňkovými aktivitami je zajišťování poplatkových lovů ve vlastních honitbách, prodej řeziva a plošného materiálu, vedení účetnictví, pronájem rekreačního objektu v lokalitě rybníka Řeka, chov ryb atd.

 

PostHeaderIcon Pronájem rekreačního zařízení Řeka

Pronajímáme k rekreačním účelům rekreační zařízení v lokalitě Staré Ransko - rybník Řeka. Jedná se o zděnou chatu s 5 lůžky, která je dále vybavena přívodem elektrické energie, pitnou vodou, kompletně zařízenou koupelnou a kuchyní, krytým venkovním posezením. Chata se nachází ve vzdálenosti 50 m od známého rekreačního rybníku Řeka.

 

CENÍK (cena je stanovena za celý objekt)

Týdenní pobyt (nástup a opuštění chaty v sobotu)                             750 Kč / 1 noc

Krátkodobý pobyt (méně než 7 nocí)                                                     850 Kč / 1 noc

Jednodenní pobyt                                                                                  1.200 Kč / 1 noc

K sazbě za pronájem navíc účtujeme spotřebovanou el. energii, případně palivové dřevo. Pobyt je možno zarezevovat předem za rezervační zálohový poplatek 2.000 Kč. Tento poplatek bude vypořádán při úhradě celého pobytu. Úhradu celého pobytu je nutné provést nejpozději první den při nástupu na rekreaci.

 

             

 

Aktualizováno ( Pátek, 13 Září 2019 07:28 )

 

PostHeaderIcon Zajištění příznivého stavu NPR Ransko

Zajištění příznivého stavu NPR Ransko

Aktualizováno ( Pátek, 13 Září 2019 07:28 )

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

Strana 2 z 2